fbpx

Nowa Lewica

image_intro_alt

Wakacyjna Trasa Lewicy w Sielpi Wielkiej i w Skarżysku - Kamiennej

Polskie rodziny każdego dnia martwią się o to, co będzie jutro: czy będzie za co wysłać dzieci na wakacje i kupić buty na jesień, czy emerytura, której wartość kurczy się wraz z szalejącą inflacją, starczy na opłacenie rachunków, czy po kolejne podwyżce raty kredytu rodzina nie straci dachu nad głową.  

Dlatego Lewica w czwartek 30 czerwca ruszyła w wakacyjną trasę z programem “Bezpieczna Rodzina”. Polityczki i politycy Lewicy pokonując 10 tysięcy kilometrów, odwiedzą mieszkańców w stu miastach powiatowych. W naszym okręgu spotkania z mieszkańcami odbędą się w najbliższy piątek, tj. 15 lipca w: 

SIELPIA WIELKA, plaża przy restauracji Leśniczanka – godz. 14:15 konferencja prasowa, piknik rodzinny w godz. 14:15 – 15:15 

SKARŻYSKO – KAMIENNA, pasaż Milica, ul. Krasińskiego 20 – godz. 17:00 konferencja prasowa, debata publiczna w godz. 17:20 – 18:00. Temat debaty: Samorząd w obliczu kryzysu. Upolitycznione pieniądze i kryzys finansowy samorządów a jakość życia mieszkańców. 

Lewica wie, że troski związane z drożyzną i lękiem o jutro dotykają wszystkich, ale są szczególnie dotkliwe w małych miejscowościach: tam, gdzie nie dociera transport publiczny i trzeba wydawać fortunę na coraz droższe paliwo; tam, gdzie głównym pracodawcą jest budżetówka, w której zarabia się mało i pensje nie starczają dziś na podstawowe potrzeby; tam, gdzie zimą trzeba będzie bankrutować płacąc za opał, jeśli w ogóle da się go kupić. 

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Nową Lewicę przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością Nowej Lewicy w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Nową Lewicę, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...
Polityka prywatności | Polityka cookies © 2021 Nowa Lewica. Projekt i wykonanie: Hedea.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem